Karrier

Feladatok

  • Kapcsolattartás szakorvosokkal, gyógyszertárakkal
  • A cég termékeinek promotálása, kitűzött teljesítménycélok elérése
  • Látogatások megtervezése, lebonyolítása
  • Információk visszacsatolása a cég felé
  • Orvosok részéről felmerülő kérdések megválaszolása
  • Szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel, majd a megszerzett tudás fenntartása, fejlesztése és gyakorlatban hasznosítása.

Elvárások

  • Orvos, gyógyszerész, fogorvos, biológus, biomérnök, vegyészmérnök, diplomás ápoló vagy egyéb egészségügyi főiskolai végzettség;
  • Több terápiás területen is van aktív kapcsolatrendszer (nőgyógyászat, urológia, bőrgyógyászat, fül-orr gégészet, allergológia, gyerekgyógyászat)
  • Gépjármű-vezetői engedély (B kategória), vezetési tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Meggyőző fellépés, határozott személyiség;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szolgálati személygépkocsi
  • Telefon
  • Tablet
  • Dinamikus csapat, segítőkész kollégák
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, kongresszusokon és képzéseken való részvétel

Céginformáció

A Q Pharma Kft magyarországi tulajdonú és központú, specializált gyógyszercég.
Tevékenysége gyógyszer kereskedelemmel, gyógyszergyártással valamint marketing tevékenységgel foglalkozik.

Termékeit elsősorban Magyarországon és a fokozatosan bővülő nemzetközi piac országaiban értékesíti.
Recept nélküli és vényköteles termékek forgalmazásával és gyártásával foglalkozunk.

Feladatok

  • Generikus, originális, valamint magisztrális készítmények törzskönyvezése, törzskönyvi módosítása, fenntartása
  • A regisztrációs törzskönyv összeállítása a regisztrációs követelmények szerint
  • Módosítást és jóváhagyást (post-approval) követő változási csomagok és más, a folyamathoz szükséges dokumentumok elkészítése
  • EMA irányelvek és más releváns törzskönyvi rendelkezések betartása
  • Precíz és pontos jelentések/riportok készítése a törzskönyvi rendszerekben
  • Kapcsolattartás az adott ország törzskönyvezéssel megbízott irodájával, külföldi társosztályokkal, partnerekkel
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, hatósági kérdések megválaszolása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Angol nyelv napi szintű használata szóban és írásban

Elvárások

  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (főleg Word, Excel, Access) ismeretek
  • A dokumentációs fegyelem betartása
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és csapatmunkára való alkalmasság
  • Kiemelten precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Minimum 2-3 éves gyógyszeripari vagy törzskönyvezési területen szerzett tapasztalat
  • Gyógyszerész/ Vegyész /Vegyészmérnök /Biológus végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Hibrid munkavégzés

Munkahelyi extrák

  •  Ingyen kávé, üdítő

Fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel a következő Űrlap kitöltésével:

    To Top